Counter-Strike 1.6
Counter-Strike: Condition Zero

EN  RU 

Vip Registracija

Prašome susipažinti su šia informacija

Kaip man tapti Vip Nariu?

Vip Nariu galima tapti tik turint mūsų sistemoje registruotą niką (nepainiokite forumo registracijos su cs niko registracija). Turint registruotą niką, Jūs paaukosit atitinkamą pinigų kiekį ir atsidėkodami Jums, mes aktyvuosim Jūsų Vip Nario statusą.

Kiek užtrunka Vip Nario statuso aktyvavimas?

Po to, kai Jūs gausite SMS atsakymą, kad Jūsų Vip Nario statusas bus netrukus aktyvuotas, turėtų praeiti tam tikras laiko tarpas (ne daugiau kaip 12 valandų)

Server is full

Visi ugc.lt Serveriai turi rezervuotą slotą VIP žaidėjams, tačiau jeigu serveryje žaidžia 30/30, paprastas prisijungimo būdas nebetinka ir tenka jungtis per console. Atidarykite konsolę ( paspauskite ~ ) ir įrašykite: connect SERVERIP:PORT ir spauskite Enter. Jeigu ir tada rašo Server is full. vėl atidarykite konsolę ir rašykite retry. Taip būna todėl, kad tuo metu jungiasi dar kažkas ir serveris nespėja jo išmest, kad atsilaisvintų Jums skirtą vietą.

Neteisingai Įvestas Registruoto Nick Slaptažodis?

Vadinasi Jūsų pasirinktas nikas yra apsaugotas slaptažodžiu, t.y., užregistruotas. Jeigu Jūs esate niko savininkas ir žinote niko slaptažodį, įveskite jį į konsolę ( paspauskite ~ ir rašykite ) setinfo _pw NIKOSLAPTAŽODIS (tarp setinfo ir _pw yra tarpelis, vietoj NIKOSLAPTAŽODIS įrašykite teisingą niko slaptažodį).
Gerai, Aš noriu tapti Vip Nariu